Küpsisepoliitika nordium.eu lehel

Mis on küpsised?

Nagu peaaegu kõikidel professionaalsetel veebisaitidel, kasutab ka see sait küpsiseid. Need on pisikesed failid, mis alla laaditakse teie arvutisse, et parandada teie kasutuskogemust. See leht kirjeldab, milliseid andmeid nad koguvad, kuidas me seda kasutame ja miks me mõnikord peame neid küpsiseid salvestama. Samuti jagame, kuidas saate vältida nende küpsiste salvestamist, kuid see võib mõjutada või katkestada teatud elementide funktsionaalsust.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Kasutame küpsiseid mitmel põhjusel, mis on allpool üksikasjalikult kirjeldatud. Soovitame jätta sisse kõik küpsised, kui te pole kindel, kas neid vajate või mitte. Neid võidakse kasutatakse teenuse pakkumiseks, mida te kasutate.

Küpsiste keelamine

Saate takistada küpsiste seadistamist, kohandades oma brauseri seadeid (vt brauseriabi, kuidas seda teha). Olge teadlik, et küpsiste keelamine mõjutab selle ja paljude teiste külastatud veebisaitide funktsionaalsust. Küpsiste keelamine tähendab tavaliselt ka teatud funktsionaalsuste ja omaduste keelamist sellel saidil. Seetõttu soovitame teil küpsiseid mitte keelata.

Meie seatud küpsised.

Kontoga seotud küpsised

Kui loote meiega konto, kasutame küpsiseid registreerimisprotsessi ja üldise halduse haldamiseks. Need küpsised kustutatakse tavaliselt pärast välja logimist, kuid mõnel juhul võivad need püsida pärast seda, et meelde jätta teie saitieelistused välja logitud olles.

Sisselogimisega seotud küpsised

Kasutame küpsiseid, kui olete sisse logitud, et saaksime selle fakti meelde jätta. See väldib vajadust iga kord, kui külastate uut lehte, uuesti sisse logida. Need küpsised eemaldatakse tavaliselt või puhastatakse välja, kui logite välja, et tagada, et saate ligi ainult piiratud funktsioonidele ja aladele sisse logides.

Tellimuste töötlemisega seotud küpsised

See sait pakub e-kaubandust või maksevõimalusi ja mõned küpsised on olulised selle tagamiseks, et teie tellimus jääks meelde lehtede vahel, et saaksime seda õigesti töödelda.

Saidieelistuste küpsised.

Selle saidi suurepärase kogemuse tagamiseks pakume võimalust seada oma eelistused selle kohta, kuidas see sait töötab. Teie eelistuste meelde jätmiseks peame seadistama küpsised, et seda teavet saaks igal ajal kutsuda esile, kui leht on teie eelistustega mõjutatud.

Kolmanda osapoole küpsised

Mõnel erijuhtumil kasutame ka usaldusväärsete kolmandate osapoolte pakutavaid küpsiseid. Järgmine jaotis kirjeldab üksikasjalikumalt, milliste kolmanda osapoole küpsiste võite selle saidi kaudu kohtuda.

See sait kasutab Google Analyticsit, mis on üks laialdasemaid ja usaldusväärsemaid veebianalüütika lahendusi veebisaidi kasutamise mõistmiseks ja teie kogemuse parandamiseks. Need küpsised võivad jälgida näiteks seda, kui kaua te saitidel veedate ja milliseid lehti külastate, et saaksime jätkuvalt toota kaasahaaravat sisu.

Rohkem teavet Google Analyticsi küpsiste kohta leiate ametlikult Google Analyticsi lehelt.

Kasutame ka sellel saidil sotsiaalmeedia nuppe ja/või pistikprogramme, mis võimaldavad teil oma sotsiaalvõrgustikuga erineval viisil ühendust võtta. Nende tööks seavad järgmised sotsiaalmeedia saidid küpsised läbi meie lehe, mis on kirjeldatud nende vastavates privaatsuspoliitikates.

Rohkem teavet

Loodetavasti on see teile asju selgemaks teinud ja nagu eespool mainitud, kui on midagi, milles te pole kindel, kas teil on vaja seda või mitte, on tavaliselt turvalisem jätta küpsised lubatuks juhul, kui see puudutab ühte meie saidi funktsioonidest, mida kasutate.

Kui otsite siiski rohkem teavet, võite meiega ühendust võtta ühe meie eelistatud kontaktiviiside kaudu:

E-post: info@nordium.eu